Kierunki kształcenia

Projekty i staże

Rozgrywki w piłce siatkowej

W dniu 14.12.2021 odbyły się rozgrywki licealiady w piłce siatkowej w Dynowie. Reprezentacja naszych wychowanek, pojechała odegrać szereg meczy po 3 miesiącach ciężkiej i systematycznej pracy, na zajęciach pozalekcyjnych w Internacie z piłki siatkowej  oraz SkS-ow szkolnych.

Te 3 miesiące przyniosły nam niesamowite wyniki. Dziewczyny zdobyły I miejsce, rozłożyły na łopatki inne drużyny, a było ich 6 i z podniesiona głową odebrały złote medale i puchar.
Nauczyciele wychowania fizycznego Pani Agnieszka Pietrasiewicz i Pan Daniel Pająk, są dumni ze swoich podopiecznych i już planują treningi i taktyki, aby przygotować wychowanki na rozgrywki regionalne do których uczennice zakwalifikowały się.

Poprzez dobra współpracę i sumienną pracę mogliśmy świętować "złoto" przywiezione do Internatu.

Przypominamy, że w naszym Internacie dużo sie dzieje na sportowo, pod bacznym okiem Pani Agnieszka Pietrasiewicz.

Zachęcamy wychowanków do treningów piłki siatkowej ,które odbywają się w każdy  poniedziałek godz: 17- 18:30  i wtorek 16- 18, do treningów akrobatyki sportowej w każdą środę grupa zaawansowana godz.15:00, SKS z piłki ręcznej środa 16:00 oraz aktobatyka gr. poczatkujaca 17- 18.30.
W każdym momencie wychowankowie pod nadzorem mogą korzystać z siłowni szkolnej.

Oprócz zajęć sportowych  w Internacie, uczniowie mogą korzystać z szeregu SKS-OW prowadzonych przez naszych nauczycieli wychowania fizycznego w naszej szkole.

W naszym Internacie i szkole stawiamy na zdrowy tryb i zachecanie jak największej ilości młodzieży do spędzania wolnego czasu na sportowo

W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH!

Agnieszka Pietrasiewicz

Zobacz więcej zdjęć i filmik - TUTAJ

Wybierz język

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Dziennik elektroniczny

Na skróty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wirtualny spacer