Kierunki kształcenia

Projekty i staże

Nauczyciele

 LISTA NAUCZYCIELI - ROK SZKOLNY 2019/2020

   
Lp.
nazwisko i imiĘ
Nauczane przedmioty, prowadzone zajĘcia
STOPIEŃ AWANSU ZAWODOWEGO
1. Bajda Ewa
Nauczyciel przedmiotów zawodowych TW
 
2. Baran Justyna
Nauczyciel biologii
 nauczyciel stażysta
   3. Baran Mariusz
Instruktor nauki jazdy kat. T
                               -
4.
Baran Marzena
Język polski, zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel dyplomowany
5. Basznianin Alicja
Wychowanie do życia w rodzinie nauczyciel dyplomowany
   6. Becker Dorota
Matematyka, zajęcia
           nauczyciel mianowany
   7. Bejster Agnieszka
Język angielski, zajęcia wychowawcze w internacie
           nauczyciel mianowany
8.
Bejster Robert
Wychowanie fizyczne
nauczyciel dyplomowany
9.
Bieszczad-Ochał Aleksandra
Przedmioty zawodowe TŻiUG
nauczyciel dyplomowany
9.
Binduga Barbara
Jezyk polski
nauczyciel mianowany
   10. Borcz Bożena
Język angielski, zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel dyplomowany
   11. Borkowska Marzena
Zajęcia wychowawcze w internacie
          nauczyciel dyplomowany
12.
Brzozowska Karina
Nauczyciel przedmiotów zawodowych TUF
nauczyciel kontraktowy
13.
Buniowska Marzena
Psycholog, zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel stażysta
14.
Cygan Jakub
Nauczyciel przedmiotów zawodowych TW
nauczyciel kontraktowy
15.
Czarniak-Pałka Anna
Język angielski
nauczyciel dyplomowany
16. Czubocha Renata
Język angielski nauczyciel dyplomowany
  17. Dadej Aneta
Matematyka
           nauczyciel mianowany
  18. Fularz Marek
Nauczyciel przedmiotów zawodowych TW  
  19. Gajerska-Kozak Magdalena
Doradca zawodowy, WOS, zajęcia wychowawcze w internacie
          nauczyciel dyplomowany
20.
Gronko Stanisława
Chemia
Zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel dyplomowany
21. Gunia Leszek
Wychowanie fizyczne
nauczyciel mianowany
22.
Halat Jolanta
Podstawy przedsiębiorczości
nauczyciel dyplomowany
 23. Ilach Aneta
Wychowanie fizyczne, zajęcia wychowawcze w internacie           nauczyciel kontraktowy
24.
Jarosz-Kapica Anita
Język niemiecki
nauczyciel dyplomowany
25.
Jaworek Bogusława

Zajęcia zawodowe z zakresu fryzjerstwa

nauczyciel mianowany
  26. Jost Edyta
Biologia
            nauczyciel kontraktowy
27.
Krajnik Bernadetta
Zajęcia zawodowewe z zakresu fryzjerska
nauczyciel mianowany
28.
Kazanowska Anna

Zajęcia zawodowe z zakresu fryzjerstwa

-
29. Karkusiewicz Jolanta Chemia
 nauczyciel stażysta
  30. Koszela Karolina

Zajęcia zawodowe z zakresu weterynarii

            nauczyciel kontraktowy
  31. Kozdrowska Sabina

Zajęcia zawodowe z zakresu 

            nauczyciel kontraktowy
32.
Krupa Jan
Kierownik internatu, zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel dyplomowany
  33. Krzyśko Paweł Zajęcia pożarnicze w LO                     
34.
Kubas Ireneusz
Nauka jazdy ciągnikiem
nauczyciel dyplomowany
35.
Kwaśniewska Gabriela
Zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel dyplomowany
36. Machnica Mateusz Przedmioty zawodowe weterynaryjne  
37. Magda-Sęp Patrycja Nauczyciel przedmiotów zawodowych TW  
38.
Maksymowicz Marek
Przedmioty ekonomiczne
Zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel dyplomowany
39.
Majka Agnieszka
Zajęcia zawodowe z zakresu fryzjerstwa i kosmetyki
nauczyciel mianowany
  40. Makar Aleksandra
Przedmioty zawodowe weterynaryjne                    
41.
Mikuszewska-Dziedzic Renata
Zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel mianowany
 42. Nowak-Sanecka Agnieszka Język polski, zajęcia wychowawcze w internacie           nauczyciel dyplomowany
43.
Oleksak Ludwika
Pedagog szkolny
Zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel dyplomowany
44.
Oleszczuk Monika
Historia
nauczyciel dyplomowany
45.
Pająk Daniel
Wychowanie fizyczne
nauczyciel dyplomowany
46.
Panek Tomasz
Zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel mianowany
47.
Paśko Agata
Nauczyciel przedmiotów zawodowych TŻiUG
nauczyciel dyplomowany
48.
Patro Joanna
Biblioteka szkolna
nauczyciel dyplomowany
49. ks. Pęcherek Mateusz
Religia
 nauczyciel kontraktowy
  50. Pijar Ewa Jezyk niemiecki           nauczyciel dyplomowany
51.
Pirga Rafał
Wychowanie fizyczn, hipoterapia,
zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel mianowany
52. Polek Marta
Języka niemiecki  nauczyciel dyplomowany
53.
Pyska Elżbieta
Zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel dyplomowany
  54. Radlińska Anna Przedmioty zawodowe weterynaryjne            nauczyciel kontraktowy
  55. Rokosz Marcelina Przedmioty zawodowe weterynaryjne              nauczyciel kontraktowy
56.
Romanowska Anna
Wychowanie fizyczne
nauczyciel dyplomowany
57.
Selwa Barbara
Fizyka
nauczyciel dyplomowany
58. Sęp Michał Przedmioty zawodowe weterynaryjne  
59.
Stokłosa Dorota
Zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel dyplomowany
  60. Strusińska Anna
Chemia            nauczyciel kontraktowy
61.
Syrda Magorzata
Język polski, zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel dyplomowany
62.
Szczepaniak Jacek Zajecia zawodowe weterynaryjne

  63. Szczepaniak Kamila
Zajecia zawodowe weterynaryjne            nauczyciel kontraktowy
64.
Szczepańska Jadwiga
Język angielski
nauczyciel dyplomowany
  65. Szlachta Beata
Zajęcia wychowawcze w internacie
         nauczyciel dyplomowany
66.
Szumilas Jacek
Informatyka, zajęcia wychowawcze w internacie
nauczyciel dyplomowany
67.
Świstara Barbara Nauczyciel wspomagający
nauczyciel mianowany
68.
Tomasik-Szyper Agata
Przedmioty zawodowe weterynaryjne
nauczyciel mianowany
  69. Wojciechowska-Kudyba Regina Język niemiecki             nauczyciel kontraktowy
70. Zabierowska Magdalena
Geografia, zajęcia wychowawcze w internacie  nauczyciel stażysta
  71. ks. Zagórski Stanisław Religia           nauczyciel dyplomowany
72. Żak Dominik
Zajęcia wychowawcze w internacie  nauczyciel stażysta

 

Wybierz język

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Dziennik elektroniczny

Wirtualny spacer

Na skróty