Szkoła w rankingach

Kierunki kształcenia

Projekty i staże

Mistrzostwo Powiatu Rzeszowskiego w piłce siatkowej

W dniu 18 listopada 2009r. została rozegrana w Kamieniu Powiatowa Licealiada  w piłce siatkowej chłopców. W zawodach uczestniczyło osiem zespołów ze szkół średnich z całego powiatu rzeszowskiego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy po cztery.

Rozstawione zostały w grupach dwa zespoły finalista ubiegłoroczny ZSTW TRZCIANA oraz LO DYNÓW. Te same zespoły spotkały się jak rok wcześniej w finale i ZSTW TRZCIANA wygrała z LO DYNÓW 2:1 zdobywając Mistrzostwo Powiatu  Rzeszowskiego. ZSTW TRZCIANA weszła do rozgrywek rejonowych zdobywając 4 miejsce w rejonie zdobywając 4 miejsce.

GRUPA A

ZSTW TRZCIANA

ZSZ DYNÓW

ZS AGROPRZEDSIĘBIORCZOŚCI MIŁOCIN

ZS SOKOŁÓW

WYGRALIŚMY GRUPĘ I GRALIŚMY W FINALE ZE ZWYCIĘZCĄ GRUPY B LO DYNÓW WYGRYWAJAC FINAŁ 2-1

SKŁAD ZESPOŁU: WOJCIECH WOLAK IIILO, SZYMON SZLOSEK IIITB, FLAGA KAMIL IILO, PISKOROWSKI PAWEŁ IILO, CIELEŃ ROBERT IILO, JĘDRZEJEWSKI JAKUB IILO, KULIG PAWEŁ IILO, WARCHOŁ MARCIN IITB, KRZYSZTOF PORADA ITB, KOPERA PATRYK ILO,  NIEMIEC SŁAWOMIR ILO.

Opiekun drużyny:  mgr Daniel Pająk.