Szkoła w rankingach

Kierunki kształcenia

Projekty i staże

Sukcesów sportowych uczniów ZST-W w Trzcianie ciąg dalszy…

Udział uczniów ZST-W  w zawodach pływackich w Pustkowie, które odbyły się 11.12.2017r., zakończył się wieloma sukcesami oraz awansem tychże do finału wojewódzkiego. Nasi sportowcy, przygotowani przez Annę Romanowską ( instruktora pływania), „królowali na basenie”.

Sandra Tonderys przepłynęła stylem grzbietowym w czasie 36,95 sekund , i tym samym wywalczyła sobie III miejsce oraz awans do finału mistrzostw. Aleksandra Kochańska, płynąca stylem dowolnym, uplasowała się na II miejscu zawodów. Sztafeta chłopców (6 razy 50m stylem dowolnym) w składzie: Filip Bartosz I TW b, Kacper Gazda II TW b, Tomasz Mazurkiewicz I LO, Dawid Ryś II LO, Kamil Tylutki II TŻ, Mateusz Wiatr II LO zajęła V miejsce. W startach indywidualnych (stylem dowolnym) naszą szkołę reprezentowali: Bartosz Filip i Tomasz Mazurkiewicz.
  Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.